О компании

ХТО МИ?

Ми — професійна команда ентузіастів в сфері FinTech, об'єднана однією метою: зробити платежі простими і доступними! Інтегровані продукти SmartOne призначені для середнього та малого бізнесу у будь-якій сфері. Ми створюємо касове обладнання та аксесуари, а також розробляємо програмне забезпечення для управління всіма процесами.

НАША МІСІЯ

Автоматизувати щоденні завдання всередині компанії; забезпечити доступний і потужний інструмент для збільшення прибутковості бізнеса. Мінімізувати витрати, пов'язані з малою продуктивністю підприємств. Удосконалювати способи прийому платежів від клієнтів і розробляти нові!

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО?

SmartOne — незалежна, самодостатня екосистема програмних і апаратних рішень для будь-якої сфери діяльності. Виконує функції управлінського обліку та логістики, удосконалює платіжно-розрахункові операції для клієнтів, співробітників і власників бізнесу.

ПРИНЦИПИ РОБОТИ

Ми допомагаємо у запуску системи SmartOne, навчаємо замовників і супроводжуємо їх протягом всього шляху до інновацій. Фахівці підтримки дадуть відповідь на будь-яке ваше питання в режимі 24/7. Ми гарантуємо бездоганну якість і безпеку продукції. SmartOne успішно розвивається по всьому світу і постійно покращує принципи ведення бізнесу.

SmartOne в цифрах

0 +

Країн присутності у ближньому і далекому закордоні

0 +

Готових інтеграцій з іншими програмами і системами обліку

0 +

Компаній-партнерів в країнах присутності

0 тис +

Робочих місць, укомплектованих SmartOne

Партнерська програма

Компанія SmartOne працює в 11 країнах світу. У нас є клієнти у більшості великих міст. Ви можете заробляти де завгодно!

Онлайн-платежі складають чверть всіх транзакцій в світі. А ви хочете розвиватися в перспективній сфері? Підтримувати місцевих підприємців і співпрацювати з транснаціональною компанією? Приєднуйтесь до нас!

Продаж смарт-терміналів, сервісне обслуговування і розробка мобільних додатків — це лише невелика частина напрямків, в яких можна заробляти разом зі SmartOne.

Ми надаємо партнерам всебічну підтримку і навчання, а також інформуємо користувачів про партнерські послуги та допомагаємо залучати клієнтів.

Хто може стати нашим партнером?

Бухгалтери. Спростіть життя собі і ФОП. Використовуйте сучасні способи передачі звітів до податкової!

Авторизовані сервісні центри. Заробляйте на підтримці клієнтів, налаштуваннях і ремонті обладнання.

Точки продажу касового обладнання та програмного забезпечення. Отримуйте дохід на продажах смарт-терміналів.

Інтернет-магазини і банки. Залучайте нових клієнтів і отримуйте% від продажів.

У SmartOne ви будете взаємодіяти з досвідченими професіоналами FinTech. Ми готові поділитися своїми знаннями і досвідом багаторічного шляху до успіху. Хочете стати частиною команди? Приєднуйтесь!

Як стати нашим партнером?

Будь ласка, заповніть форму нижче. Ми зв’яжемося з вами і запропонуємо можливі умови співпраці.

Партнерская программа SmartOne

Хочете дізнатися більше про SmartOne?

Подивіться наш блог і дізнайтеся більше про досягнення і проекти SmartOne!