Новины

Підприємці Києва обирають SmartOne

Відкриваєте новий заклад? Ми допоможемо вам зосередитись на розвитку бізнесу, а не на технічних деталях. Онлайн-каса для ресторану чи кафе є необхідністю, визначеною законом.

Читати далі

Хто з ФОП повинен використовувати ПРРО в 2021-2022 рр. в Україні?

З 1 січня 2022 року використовувати ПРРО повинні всі ФОП-платники єдиного податку II, III і IV груп незалежно від обороту і сфери діяльності. Це інтернет-магазини, продавці одягу, білизни, взуття, секонд-хенди. А також кафе, ресторани, туристичні агентства, готелі і магазини автозапчастин.

Читати далі

POS-термінал для таксі: в чому переваги?

Щоб розраховуватися з клієнтами, водії таксі тримають запас грошей для розміну. Є ризик прийняття підроблених купюр. З терміналом SmartOne всі платежі безпечні, плюс не потрібно видавати здачу. Приємний бонус — пристрій дозволяє видавати чайові водіям.

Читати далі

SmartOne-вибір розумних підприємців

Система обліку SmartOne забезпечує контроль реєстру касової зміни, додавання ТМЦ, статистику продажів за будь-який період і дистанційне керування торгівлею. Все це з Особистого кабінету в будь-якому смартфоні або ноутбуці з підключенням до Інтернет.

Читати далі

Спеціальна пропозиція від SmartOne!

SmartOne ERP — це хмарний сервіс управлінського обліку, який прискорює будь-які процеси, від управління персоналом до контролю закупівель. З ним ви зможете вирішувати величезну кількість важливих завдань з будь-якого пристрою, з будь-якої точки світу.

Читати далі

Все більше підприємців в Україні обирають каси SmartOne!

Міжнародний бренд SmartOne демонструє постійне зростання числа нових клієнтів. На сьогоднішній день пристроями SmartOne укомплектовано понад 100 тисяч робочих місць по всьому світу. І ця цифра продовжує неухильно зростати.

Читати далі
Регистрация пРРО

Як зареєструвати ПРРО?

У Головному управлінні ДПС Івано-Франківської області інформують: реєстрація ПРРО може здійснюватися на підставі електронної заяви про реєстрацію програмних реєстраторів розрахункових операцій за формою № 1-прро.

Читати далі
Торговый эквайринг в POS терминалах SmartOne

Торговий еквайринг в POS терміналі: парламент хоче знизити витрати для ФОП

Переваги використання POS терміналів для підприємців відомі всім. Серед них залучення нових клієнтів (власників пластикових карт), а також автоматизація та облік процесу прийому платежів. Крім того, інкасація здійснюється в електронному вигляді, забезпечується захист касира від прийняття фальшивих грошей. І нарешті, виключена можливість помилки в розрахунках з клієнтами. При цьому до недоліків використання POS-терміналів для підприємців часто відносять додаткові витрати на торговий еквайринг.

Читати далі

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Наш менеджер передзвонить вам найближчим часом