Додаток для мобільного каси з пРРО

MOBILE POS

Интерфейс SmartOne Mobile POS

Мобільна каса Mobile POS

Интеграция с системами учета

Інтеграція з системами обліку

Ми спростили з'єднання з іншими системами бухгалтерського та товарного обліку! Тепер вам не потрібно витрачати величезні кошти на те, щоб налаштувати роботу з програмами, якими ви вже користуєтеся, наприклад, 1С. Експорт та імпорт даних проводиться в потрібному вам розширенні.

Функция Мобильный кассир

Каса в смартфоні

Використовуйте одну касу на все підприємство! Встановлюйте додаток на смартфон і надавайте чеки покупцям SMS-повідомленням, QR-кодом, по електронній пошті або у месенджер. Економте на покупці касового обладнання!

Работа с дополнительным оборудованием

Додаткове обладнання

Mobile POS може працювати з грошовими ящиками, електронними вагами, пін-падами, сканерами штрих-коду. Вам не знадобиться купувати програмне забезпечення для роботи з додатковим обладнанням!

Работа в оффлайн режиме

Робота в оффлайн-режимі

У додатку Mobile POS можна оформити продаж навіть коли відсутній зв'язок! Покупець отримає чек, а при відновленні мережі дані синхронізуються з сервером.

Мобильный кассир SmartOne

Мобільний касир SmartOne

Одна каса на все підприємство

З функцією «Мобільний касир» достатньо придбати всього одну касу і зробити смартфони співробітників «Віртуальними касами». Тепер вони можуть приймати оплату будь-якими способами і видавати чек по електронній пошті, QR-кодом або в SMS-повідомленні, як цього вимагає законодавство!

Як підключити?

Замовте смарт-термінал

Якщо у вас ще немає SmartOne, оберіть один з чотирьох смарт-терміналів згідно ваших потреб.

Підключіть смартфони касирів

Встановіть додаток на смартфони співробітників і підключіть їх до смарт-терміналу.

Працюйте

Все готово для роботи! Співробітник може приймати оплату будь-яким безконтактним способом, а покупець завжди отримує чек!

Залиште заявку, і ми докладно розповімо, як можна заощадити за допомогою «Мобільного касира»

Онлайн- і оффлайн-режими роботи

Додаток Mobile POS дозволяє приймати оплату навіть при відсутності підключення до мережі інтернет

Онлайн режим роботи

Автономний режим роботи

Кому підходить?

SmartOne Mobile POS підходить для будь-якого бізнесу, дізнайтеся про переваги для вашої сфери!

Edit
Преимущества SmartOne для интернет-магазина

Інтернет магазин

Edit
Преимущества SmartOne для розницы

Роздрібна торгівля

Edit
Преимущества SmartOne для кафе и ресторанов

Кафе і ресторани

Edit
Преимущества SmartOne для сферы услуг

Послуги

Edit
Преимущества SmartOne для логистики

Логістика

Купить Mobile POS с пРРО

Щомісячний платіж за використання мобільного касового додатку SmartOne Mobile POS становить:

150 грн / місяць за 1 касу

Обратный звонок SmartOne

Залишилися питання?

Залиште заявку, і наш менеджер зв'яжеться з вами

Часті питання

Все про мобільний додаток Mobile POS

На мобільних смарт-терміналах SmartOne можна зареєструвати відразу декілька ПРРО. Тому кожен підприємець, відкриваючи програму під власним ім’ям, має можливість реєструвати, а також фіскалізувати чеки.

SMARTY — простий інформативний додаток для керівника підприємства, його можна завантажити прямо на нашому сайті. Особливо актуально те, що додаток дозволяє в режимі реального часу контролювати виручку, прибуток, а також середній чек не тільки за поточну зміну, але й за будь-який інтервал дат. Завдяки цьому можливо контролювати роботу всіх ваших закладів в одному додатку, чи це магазин в іншій частині світу, або відкриття зміни в будь-який момент часу.

Особливо актуально для підприємців те, що мобільний додаток працює за підтримки ОС Android 9, яка знайома буквально кожному. Завдяки цьому додаток можна встановити на комп’ютер, смартфон або планшет. У той же час, простий і зрозумілий інтерфейс робить навчання співробітників легким і швидким.

Наявність відповідних прав дозволяє співробітнику оформляти документи повернення. При цьому повернення можна формувати тільки на основі рахунків з минулих касових змін (крім усього іншого, для рахунків поточної зміни передбачена операція відмови).

Мобільний додаток містить безліч звітів, які аналізують роботу підприємства за різними критеріями. Наприклад, група товарних звітів дозволяє контролювати залишки продукції в реальному часі і своєчасно проводити закупівлі, а також стежити за продажами, націнкою і прибутковістю кожного товару. По-друге, фінансові звіти надають інформацію про всі взаєморозрахунки як з покупцями, так і з постачальниками, а також відображають рух і залишки грошових коштів на кожній касі.

Після входу в мобільний додаток довідники асортименту (з урахуванням асортименту, налаштованого для каси) та співробітників будуть завантажені автоматично. Поділ асортименту на групи дозволяє враховувати особливості всіх товарних позицій при продажу (наприклад, продаж тільки цілою кількістю або застосування знижок), а також значно спрощує роботу з базою і пошук по асортименту.

Робота в додатку SmartOne Mobile POS насамперед передбачає поділ на касові зміни. Для того, щоб відкрити нову зміну або закрити поточну, використовуються відповідні кнопки на головній панелі. Більш того, при закритті зміни програма запитає користувача про необхідність інкасації, а також, якщо залишилися незакриті чеки, запропонує перенести їх в нову зміну.