SmartOne-вибір розумних підприємців

Система обліку SmartOne забезпечує контроль реєстру касової зміни, додавання ТМЦ, статистику продажів за будь-який період і дистанційне керування торгівлею. Все це з Особистого кабінету в будь-якому смартфоні або ноутбуці з підключенням до Інтернет.

Книжковий ринок в Одесі — популярне місце відвідування туристами і одне з найбільш людних місць роздрібної торгівлі. У 1990-х роках тут продавали книги, які везли з Києва, Мінська, Харкова і Петербурга.

За розповідями місцевих підприємців, вони вибудовували бізнес методом власних проб і помилок. Не було коучів або інших сучасних фахівців. Доводилося самостійно призначати цінову політику, вибирати книги для асортименту, який сподобається покупцям.

“Коли ми починали, не було ні мобільних телефонів, ні Інтернету, ні ноутбуків — все потрібно було зберігати в голові. Багато часу проходило в поїздках за товаром”, — розповідають продавці.

Крім книг, на ринку з’явилися вінілові пластинки, аудіо- та відео-носії, комп’ютерні ігри, всілякі солодощі, імпортні товари, наприклад, оливкова олія. Паралельно виникли торгові точки з кавою, снеками та десертами для відвідувачів і працівників Книжки.

З іншого боку, з’явилися нові конкуренти у вигляді інтернет-магазинів. Було потрібно сучасне рішення для оптимізації роздрібного бізнесу. Їм стала каса SmartOne, що включає принтер, сканер, фіскальний реєстратор, портативний комп’ютер і банківський термінал. SmartOne вирішує всі завдання для бізнесу.

По-перше, цей пристрій дозволяє приймати будь-які типи оплати від клієнтів, миттєво оформляти повернення, видавати і фіскалізувати чеки.

По-друге, система обліку SmartOne забезпечує контроль реєстру касової зміни, додавання ТМЦ, статистику продажів за будь-який період і дистанційне керування торгівлею. Все це з Особистого кабінету в будь-якому смартфоні або ноутбуці з підключенням до Інтернет.

Більше не потрібно вручну перераховувати залишки товарів. Можливо вести здорову конкуренцію з книгарнями. Контроль доходів і витрат, запобігання шахрайства, і навіть робота з бонусами для постійних клієнтів. Це лише деякі переваги SmartOne. Переконайтеся самі!

Поділіться новиною
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Наш менеджер передзвонить вам найближчим часом