Як зареєструвати ПРРО?

У Головному управлінні ДПС Івано-Франківської області інформують: реєстрація ПРРО може здійснюватися на підставі електронної заяви про реєстрацію програмних реєстраторів розрахункових операцій за формою № 1-прро.
Регистрация пРРО

Для платників податків України створений сервіс, який дозволяє подати заяву одразу в Електронному кабінеті ДПС. Таким чином, ви можете утриматися від відвідування центру обслуговування платників без необхідності.

Переваги електронної реєстрації ПРРО:
  • економія робочого часу;
  • не потрібно стояти в черзі;
  • швидка обробка заяви;
  • не вимагається дублювання на папері;
  • документи поновлюються в електронному вигляді.

Заповнюючи електронну заяву, суб’єкт господарювання повинен вказати тип ПРРО. Якщо ви плануєте користуватися ПРРО SmartONE, необхідно вказати його тип як «пересувний». Така відмітка буде означати, що ваш ПРРО зареєстрований на конкретну господарську одиницю (наприклад, автомобіль), але може використовуватися на всій території України.

Застосування ПРРО починається з першого числа першого місяця кварталу звітного року і триває у всіх наступних податкових періодах протягом реєстрації суб’єкта господарювання як платника єдиного податку.

Іноді місце проживання ФОП співпадає з місцем ведення підприємницької діяльності. Наприклад, у вас онлайн-магазин, і ви працюєте на дому. У цьому випадку Фонд оплати праці повинен повідомити про даний об’єкт оподаткування. Після цього на об’єкт може бути зареєстрований ПРРО.

Поділіться новиною
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Наш менеджер передзвонить вам найближчим часом