Реєстрація ПРРО: як відмовитися від застарілої каси?

Якщо ви хочете користуватися програмним РРО, класичний РРО вам більше не потрібен. Його слід позбутися. Як це зробити в рамках чинного законодавства?

как снять с регистрации РРО

Реєстрація ПРРО скасовується на підставі заяви про реєстрацію програмних реєстраторів розрахункових операцій за формою № 1-прро з позначкою «Скасування реєстрації». Заява подається через Електронний кабінет платника податків, або іншими доступними засобами телекомунікацій.

Але перш ніж знімати РРО з реєстрації, його необхідно розпломбувати. Для цього слід звернутися в сервісний центр (ЦСО), з яким раніше був укладений договір про технічне обслуговування і ремонт РРО (п. 9 розд. II порядку опломбування). Потім потрібно повернути довідку про опломбування РРО (ф. № 1-ЦСО).

Як скасувати реєстрацію класичного РРО?
Після того як ви пройшли розпломбування РРО, подайте контролерам:

Як відомо, при реєстрації РРО йому присвоюється фіскальний номер — 10-розрядне порядкове число реєстраційного запису в системі ДПС. Фіскальний номер супроводжує касовий апарат протягом усього періоду його використання. Коли реєстрацію РРО скасовують, фіскальний номер також анулюється (згідно п. 4 гл. 2 розд. II порядку № 547). Якщо касовий апарат знімають з обліку через те, що суб’єкт господарювання переходить на програмний РРО, така відміна називається добровільною.

Якщо в арсеналі присутній РРО, який більше не використовується, позбудьтеся його. Процедура реєстрації програмного РРО проста, а переваг у ньому набагато більше. Використовуйте сучасні рішення для обліку, сервісу і продажів. Оптимізуйте ваш бізнес разом зі SmartONE!

Поділіться новиною
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Наш менеджер передзвонить вам найближчим часом