Торговий еквайринг в POS терміналі: парламент хоче знизити витрати для ФОП

Переваги використання POS терміналів для підприємців відомі всім. Серед них залучення нових клієнтів (власників пластикових карт), а також автоматизація та облік процесу прийому платежів. Крім того, інкасація здійснюється в електронному вигляді, забезпечується захист касира від прийняття фальшивих грошей. І нарешті, виключена можливість помилки в розрахунках з клієнтами. При цьому до недоліків використання POS-терміналів для підприємців часто відносять додаткові витрати на торговий еквайринг.
Торговый эквайринг в POS терминалах SmartOne
Що таке еквайринг?

Торговець (продавець) встановлює платіжний термінал банку-еквайєра або платіжної системи. А покупець здійснює операцію з картки банку-емітента. POS-термінал та інтернет-еквайринг за суттю і принципом роботи не відрізняються один від одного. Але банк-еквайєр і банк-емітент можуть бути різними. І в цьому випадку, як раз і підвищуються витрати підприємців.

Є думка з боку підприємців, що на виплати банкам іноді йде більше грошей, ніж на оренду нерухомості. Тому, якщо ви використовуєте еквайринг, для вас хороша новина: швидше за все, український парламент зобов’яже банки знизити комісію за еквайринг.

Попередній підсумок такий: максимальний розмір комісій еквайрингу для бізнесу буде обмежений ставкою 1%, в тому числі інтерчейндж не перевищуватиме 0,5%.

При цьому кожен покупець при оплаті за товари та послуги карткою буде отримувати знижку в розмірі 1%, а платіжні системи Visa і MasterCard почнуть автоматично нараховувати бонуси клієнтам з 1 червня 2021 року.

Банкіри зі свого боку вже заявили: якщо парламент все ж таки ухвалить законопроект №4364 з цими коригуваннями, вони будуть змушені підняти плату за обслуговування клієнтів, наприклад, ввести комісії за випуск платіжних карт і щомісячну абонплату, які в даний час, в більшості випадків відсутні .

Також банки попереджають, що будуть змушені скасувати різні програми лояльності та бонуси, а також cashback, чи навіть відключити клієнтів від сервісів Google Pay і Apple Pay.

POS-термінал (Point of Sale, «Точка продажу») — це термінал, який використовується для безготівкових розрахунків пластиковими картами. SmartONE — це нове покоління POS-терміналів. Вони поєднують в собі переваги, а також виключають недоліки стаціонарних і мобільних POS-терміналів. Наприклад:

    • Стаціонарні термінали зазвичай встановлюються в магазинах і супермаркетах і працюють без участі оператора або касира. На моніторі стаціонарного терміналу відображається інформація для покупця. Діючи за інструкцією, необхідно ввести дані і оплатити товар. Але каса займає багато місця, і частіше за все не обмежується одним пристроєм — потрібно мати додаткове торгове обладнання.

На касах у торгових мережах частіше можна зустріти платіжні POS-термінали мобільного типу PIN Pad. Термінал підключається до комп’ютера або до касового апарату оператора, і служить тільки для підтвердження оплати покупцем. У пін-паді немає матеріального обліку, синхронізації з іншими програмами, зв’язку з мобільними пристроями.

POS-термінал SmartONE вирішує обидві ці проблеми. Він зберігає потужний функціонал, який ні в чому не поступається стаціонарним аналогам, а в деяких випадках навіть його перевершує. При цьому пристрій має компактні розміри і легко розміщується навіть на невеликій стійці касира.

Торговий еквайринг при підключенні POS-терміналу SmartONE становить всього 2%. Підключіть оплату картами, щоб приймати платежі від клієнтів прямо у себе вдома! Детальніше про банки-еквайєри читайте тут.

Поділіться новиною
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Наш менеджер передзвонить вам найближчим часом