Компанія SmartONE провела серію презентацій для підприємців України

Переваги мобільного платіжного терміналу вже оцінили власники ресторанів, кафе і точок швидкого обслуговування. А також представники роздрібної торгівлі та сфери послуг.
Презентация устройств SmartOne для предпринимателей Украины

Які ж завдання вдається вирішувати підприємцям завдяки SmartONE?

Завдання №1: Введення обов’язкового ПРРО

SmartONE забезпечує введення програмного РРО, який незабаром стане обов’язковим для фізичних осіб-підприємців 2-4 груп. SmartONE — це програмно-технічний комплекс, який використовується на пристрої-носії. Фіскальні функції  реалізовані через сервер ДФС, і призначені для реєстрації розрахункових операцій. Ви можете створювати електронні чеки навіть без Інтернету і самостійно передавати документи в податкову службу.

Завдання №2: Економія часу

Іноді торгівля на виїзді може здійснюватися досить тривалий час (наприклад, на ярмарках). В цьому випадку каса SmartONE незамінна завдяки роботі до 6 годин без підключення до джерела живлення. Якщо послуги здійснюються в різних точках, у продавця виникає потреба в економії часу та у зручності техніки. Компактна мобільна онлайн-каса максимально проста у використанні завдяки ОС Android, яка не вимагає тривалого навчання працівників.

Завдання №3: Зручність

Ви можете приймати будь-які типи оплат від своїх клієнтів, підвищувати лояльність за рахунок безконтактних платежів. Мобільна каса легко розміщується навіть на невеликій стійці касира. Є швидкий пошук по товарах, можливість проводити повернення, призначати знижки окремим клієнтам. Виробники надають гарантії на пристрій і стабільну технічну підтримку з усіх питань експлуатації.

Завдання №4: Функціональність

В одному пристрої ми поєднали комп’ютер, сканер штрих- та QR-кодів, термопринтер для друку чеків, фіскальний реєстратор і банківський термінал — відразу 5 пристроїв. Це звільняє наших клієнтів від необхідності придбання і підтримки великої кількості обладнання!

Завдання №5: Контроль і облік

За словами наших клієнтів, SmartONE є ідеальним рішенням для власників бізнесу, завдяки можливості вести товарний, матеріальний і фінансовий облік через мобільний додаток і хмарний сервіс. Ви завжди можете контролювати і заохочувати своїх співробітників. А функція звітності дозволяє проводити якісну аналітику, відстежувати важливі для вас показники, оптимізувати бізнес-процеси.

SmartONE: Відгуки про роботу пристрою від власника мережі Podolyak Coffee Company

“Цей пристрій став для мене відкриттям. Це не просто мобільна каса, а ціла екосистема для успішного управління бізнесом в розрізі декількох точок продажів, різних програм обліку. Я скачав мобільний додаток SMARTY, і тепер можу контролювати виручку, прибуток, середній чек за будь-яку зміну і за будь-який інтервал дат в режимі онлайн. Рекомендую цей пристрій всім, хто хоче збільшити потік клієнтів
Поділіться новиною
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Наш менеджер передзвонить вам найближчим часом