Антикризова пропозиція для підприємців від компанії SmartONE

У цей економічно складний час ми особливо хочемо бути корисними для вас і вашого бізнесу. Ми знаємо, як допомогти вам оптимізувати ділові процеси, уникнути зайвих витрат і привести бізнес у відповідність до законодавчих змін в області реєстраторів розрахункових операцій (РРО).
Антикризисное предложение от SmartOne

Наша пропозиція полягає у тому, що ви можете отримати надійного помічника у бізнесі. SmartONE готує регулярну податкову звітність на основі даних операційної діяльності підприємства і сформує платіжні документи для сплати податків.

Всі чеки, сформовані на касі або на всіх касах мережі магазинів, автоматично надходять до відповідного розділу особистого кабінету по мобільній мережі або через WiFi.

В особистому кабінеті ви можете управляти номенклатурою, формувати структуру підприємства, а також створювати аналітичні та статистичні звіти по реалізації в розрізі торгових точок і за асортиментом.

Майбутнє безконтактних платежів

Бізнес вимагає сучасних рішень для автоматизації робочого простору. Попит на портативне торгове обладнання постійно зростає. Наприкінці 2021 року мобільні платіжні термінали будуть відповідати приблизно за чверть POS-транзакцій в світі.

В умовах карантинних обмежень безконтактні платежі виступають в ролі єдиного способу зробити покупки або оплатити послуги. Жителі України готові змінити свої звички, підлаштовуючись під нову реальність: сьогодні оплата смартфоном вже є звичайною практикою. Протягом останніх років ми спостерігаємо стрімке зростання безконтактних платежів.

З початку пандемії число онлайн-операцій в Google Pay збільшилося в три рази, в порівнянні з 2019 роком. За даними компанії Mastercard, кількість безконтактних розрахунків в Україні в першому кварталі 2020 року зросла на 7%.

Сервіси для проведення cash-less платежів продовжать стрімкий розвиток в 2021 році — український ринок відчуває нестачу платіжних терміналів. Особливо гостро дефіцит відчувається в невеликих містах. Учасники мережі еквайрингу зацікавлені у використанні більш доступних за ціною, простих та швидких методів оплати послуг і продуктів. Впроваджуються альтернативні засоби оплати за допомогою QR-кодів і штрих-кодів, активно реєструються інтернет-гаманці.

Цілком очевидно, що активне зростання числа онлайн-платежів вимагає від бізнесу надійних схем цифрової ідентифікації, а також застосування сучасних технологій. Дайте вашим клієнтам можливість здійснювати оплату з пристрою, який у них завжди під рукою!

Антикризова пропозиція

Підлаштовуючись під сучасні умови ведення бізнесу, ми робимо вам Антикризову пропозицію: замовте розумну мобільну касу SmartONE зі знижкою 23% і відкладеним постачанням, і отримайте ПРРО для негайного початку роботи + безкоштовне 3-х місячне обслуговування при покупці пристрою + 50% знижки на подальше обслуговування. Повноцінний сервіс, настройка “під ключ”, технічна підтримка — все включено в пакет нашої Антикризової пропозиції! Купуючи мобільний касу SmartONE, ви також отримуєте доступ до хмарного ERP і мобільний додаток SMARTY.

Поділіться новиною
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Наш менеджер передзвонить вам найближчим часом